26. 10. 2016

Autumn Random

Myslím, že většina z vás to čekala. Ano, tento článek nebude o ničem jiném něž o podzimu. A co je víc podzimního, než listí dýně a koláče? Nic (možná tak šály, knížky a svíčky) Takže je jasné, že v tomto článku právě tyhle podzimnosti (nové slovo?) najdete všechny. Až na tu šálu, abych byla přesná. Ale můžu vám slíbit, že dýni bude dost. Takže pokud teď nemáte dýně rádi, po přečtení tohoto článku, je budete milovat nadevše.

http://head-up-baby.blogspot.cz/2015/10/do-what-you-love-love-what-you-do.html#more

V zahradnictví kousek od našeho domu mají každoročně dýňové slavnosti. Ty jsem bohužel letos nestihla, ale tento víkend jsem se tam přece jen jela podívat a dýní tam měli víc než dost.  


Tyhle dýničky jsou sice trochu křivé, ale na kráse jim to stejně neubírá.Málem bych zapomněla na další nejpodzimnější věc. Světýlka!

Moje nová kamarádka Dýně. Seznamte se!Miluju podzimní procházky s touhle mojí malou, pro tentokrát živou psí kamarádkou.

Na podzim mě nejvíce baví péct. A hlavně koláče jako je tento.Moje jednoznačně nejoblíbenější podzimní svíčka a knížka pěkně pohromadě na jedné fotce. Pokud neznáte knížky Aristokratka od Evžena Bočka, rozhodně si nějakou přečtete. Jsou opravdu skvělé a jako jedny z mála knížek mě dokáží rozesmát.Doufám, že se vám dnešní, velmi podzimní článek líbil. Už milujete dýně? Vsadím se, že ano. Třeba já z nich o víkendu plánuji dělat koláč. Tak mi držte palce ať nevyhoříme a užívejte si podzimu, jak nejvíc to jde, protože zima už je skoro za dveřmi. Alespoň podle toho  mrazivého počasí.
B.

11 komentářů:

 1. Nice pictures
  Have a good day
  http://elegant-e.blogspot.com/
  https://www.instagram.com/elegant_e_blog/

  OdpovědětVymazat
 2. úžasné fotky ♥ a dýně moc miluju :)
  lalymylifestyle.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 3. Přidáš třeba nějaký recept na tvůj oblíbený koláč, nebo tak? :)

  Měj se v lásce,
  Janet S. ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

  OdpovědětVymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 5. Miluju dýně, zrovna jsem jednu vyřezávala - poprvé a super! :D
  Mr. Kev

  OdpovědětVymazat
 6. Po tomhle článku jsem se zamilovala nejen do dýní, ale i do podzimu, úžasnost! ♥


  Another Dominika

  OdpovědětVymazat
 7. skutočne krásne fotky :) my sme mali teraz prekrásne a hlavne teplé slnečné dni, takže to zatiaľ u nás na zimu nevyzerá ;)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 8. Skvelé fotky! Musím sa pozrieť hlavne po tej knihe, ale aj po sviečkach tejto značky. V poslednej dobe nič iné nerobím, len pálim vosky a sviečky :D.

  OdpovědětVymazat
 9. Milujem jeseň ♥♥ Či už kvôli svetrom, šálom, sviečkam, farebnému lístiu alebo tej celkovej atmosfére ♥♥
  Krásne fotky!
  BEELIEVIN // Facebook Page

  OdpovědětVymazat