28. 10. 2016

Fashion favourites II.

Podobný článek jsem přidala asi před dvěma měsíci. Hrozně mě bavilo ho psát, a taky dávat dohromady obrázky, takže jsem se rozhodla v tom pokračovat. Tentokrát už mám za sebou tuny a tuny fotek z fashion weeku, které jsem nadšeně hltala, a tak mám zase novou představu o tom, jaké trendy se mi líbí a co se nosí. Znovu upozorňuji, že ne všechno musí být pro všechny, a tak se vám třeba ani nic nezalíbí. Taková ale móda prostě je - plná možností.  

http://head-up-baby.blogspot.cz/2015/10/do-what-you-love-love-what-you-do.html#more
Myslím si ale, že hned můj první postřeh se zalíbí snad každému. Jde o to, že pokud máte jakýkoli dlouhý rukáv, musí být prostě nutně delší než je potřeba. Dá se to zavést i do větších extrémů a tvaru rukávu jinak využít (jak můžete vidět na fotce úplně dole vpravo). Mně ale bohatě stačí obří svetr a pocit, že na mě nikdo nemůže, když jsem tak hezky schovaná a stylová.


Košile je prostě klasika, že ano? Poslední dobou se ale ukazuje, že se za ní skrývá víc, než jsme si dosud mysleli. Pokud košili nenosíte obráceně, nezavážete si ji alespoň na jednom místě nebo nestáhnete z ramen, jako byste nevěděli, co to vůbec je. Mně osobně se tenhle trend líbí snad nejvíce, protože není nic hezčího než vidět, jak si někdo dokáže pohrát jen s jedním kouskem oblečení.


I když to vypadá, že tahle koláže oslavuje spíš boty, je tomu jinak. Chtěla jsem poukázat na rozervané konce kalhot, které se poslední dobou objevují snad všude. Mně se to líbí jednak proto, že jsem zastánce tohohle ležérního "jakože jsem se nesnažila" stylu, zároveň mě ale těší, že si takové nohavice můžu s klidem vyrobit i sama.


Moje poslední volba se ke mně skoro vůbec nehodí. To ale neznamená, že se mi nelíbí. Jde o rozšíření grafických mikin a vůbec nápisů celkově. Pozor ale - vše by mělo být nejlépe oversized! Hrozně se mi líbí ty barvy, kombinace a taky to, že se tyhle obří mikiny hodí jak k sukni, šatům, džínám, tak i společenským kalhotám. Což nám znovu dává spoustu možností, jak si s naším vzhledem snadno pohrát.

To je tedy vše, co jsem pro vás vybrala. Samozřejmě jsou spousty dalších trendů, tyhle se mi ale líbily nejvíce a navíc se s nimi dokážu ztotožnit. A co vy? Trefila jsem se i do vašeho stylu nebo je to přesně naopak? Co zaujalo v poslední době vás?
K.

11 komentářů:

 1. Good post, have a good day

  http://elegant-e.blogspot.com/
  https://www.instagram.com/elegant_e_blog/

  OdpovědětVymazat
 2. košele sú naozaj klasika :) ja momentálne zháňam úplne obyčajnú bielu, ale je to skoro nadľudská úloha!

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
 3. Krásny článok plný inšpirácie! :) Fotky sú naozaj super a tie outfity ani nehovorím :))
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. Ty košile jsou úplně suprovní, ani jsem nevěděla, že teď se nosí obráceně. Vypadá to fakt skvěle! :)
  Místo roztržených konců nohavic se mi více líbí zahnuté, alespoň trošku :)
  Jak na mikiny, tak na crazy potisky a oversize moc nejsem, ale spoustě lidem to sluší.

  Měj se v lásce,
  Janet S. ( http://janetsonrisa.blogspot.com/ )

  OdpovědětVymazat
 5. Krásne koláže. Svetre, dlhé rukávy alebo také tie rukávy zo "stredoveku" (neviem ako to nazvať) sa aj mne MOC páčia! Hoci Elle kupujem každý mesiac o trende s košeľou som zistila až teraz za čo ďakujem pretože to vyzerá super! Už len ab ma aj iný ľudia pochopili ..:D

  SASHA´S LIFE

  OdpovědětVymazat
 6. Oh, takéto inšpirácie milujem :) Krása :)

  OdpovědětVymazat
 7. Moc hezká inspirace :)
  http://nicoleshyblog.blogspot.cz/?m=1

  OdpovědětVymazat
 8. Tá košeľová inšpirácia ma najviac baví! :)

  OdpovědětVymazat
 9. Aj ja som nedávno robila takýto článok a tiež ma veľmi bavil, keďže móda v zahraničí a najmä streetstyle počas Fashion weekov je neskutočne nápaditý a tie pinterestové fotky ma zakaždým dostanú:)
  Lily of the valley

  OdpovědětVymazat
 10. Amazing outfit and you are looking very beautiful. Great job for publishing such a beneficial article. Your blog information isn’t only useful but it is additionally creative with high content too. Now a days everyone looks for deal of the day products in online shopping .

  OdpovědětVymazat